1996 yılından bu güne Redüktör ve elektrik motorları satışı ve teknik desteği noktasında hizmet vermeye başlayan Şirket Müdürümüz 2020 yılında Tork Motor Redüktör Ltd. Şti. kurmuştur.

Firmamız, endüstriyel sektörlerde kullanılan güç sistemleri başında gelen redüktör ve elektrik motorlarını pazarlama, satış ve dağıtımını yapmaktadır.

850 m2 kapalı alanda stoktan hızlı teslimat ve redüktör ve elektirik motorları teknik desteğini konya’da müşterilerine Türkiye geneline ulaştırmayı hedef edinmiştir.

Hedefimiz Konya Redüktör Satıcı firmalar ve Konya Elektrik motorları Satıcı firmaları arasında en iyi en hızlı ve müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuiniyetini en üst seviyelere ulaştırmaktır. 

Konya Öztekfen Redüktör bayi, Volt Redüktör bayiKonya Volt Motor yetkili satıcısı ve teknik desteği sağlayan firmamız yıllar içinde onbinlerce ürünü uygun fiyat ve sürekli uzman desteğiyle müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız bünyesinden Konya Redüktör ihtiyacı olan ve Konya Elektrik Motoru ihtiyaçlarını sürekli stoklarımızdan temin edilebilmesi için bizden tedarik edebileceğiniz ürün gruplarımız;

MRA-MRF serisi ayaklı& flanşlı helisel tip redüktörler

ESV-ESM serisi sonsuz redüktörler

KRM Tipi Monoblok gövde konik dişlili redüktörler

DRM Tipi monoblok gövde delik milli redüktörler

Q-QM tipi monoblok helisel redüktörler

YRA - YRH tipi exuder yatay - monoblok gövdeli helisel dişli redüktörler

Vibro Motorlar

Ayna mahruti redüktör

TORK MOTOR